czwartek, 11 kwietnia 2013

Kasetka na klucze cz.1

Hey.

  Od jakiegoś czasu także pracuję nad drewnianą, małą kasetką na klucze, którą zamówiłam znowuż z eBay'a. A oto efekty: Z przodu pomalowałam na brązowo-siwy kolor. W środku na modro-siwy. Niestety zdjęcia nie oddają rzeczywistej  różnicy w kolorze.


Miejsca pomiędzy haczykami pokryłam farbą białą złamaną delikatną szarością. Tym samym kolorem starałam się bielić jakby obramowanie drzwiczek w środku kasetki i całą powierzchnię zewnętrzną tyle, że z większym natężeniem. Tak by ciemna farba była widoczna bez konieczności intensywnego szlifowania. Niektóre miejsca zostały pokryte cacker'em. Zlały się z przetarciami i prześwitami, więc nie odznaczają się za mocno. 
No i na tym etapie stanęło... Czekam na kupno drukarki (mam nadzieję,że jutro się to ziści), by wydrukować wyszukany z sieci motyw i za pomocą medium przetransferowąć na kasetkę. Potem wiadomo przetarcia, cieniowanie, lakier i ewentualnie szlifowanie. Efekt końcowy przedstawię wkrótce. Przypominam o możliwości subskrypcji i oceny oraz zostawianiu komentarzy i polecaniu znajomym ;) 
Przypominam też o zawieszkach mojej roboty na eBay'u.  Dla zainteresowanych link:

Pozdrawiam gorąco z deszczowej na chwilę obecną Irlandii Półn. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz