sobota, 9 marca 2013

Materiał Vintage

  Zamówiłam sobie też, przepiękny materiał w stylu wintage. Tak mi się on podoba, że nie mogę się napatrzeć...  Z niecierpliwoscią czekam, na tacker ze zszywkami z ebaya, który powinnien dojść w ciągu następnego tygodnia. I będę mogła obić starą skrzynię od łóżka, nowym materiałem. Ma on wymiary 47cm x 800cm. Wziełam trochę więcej niz potrzebuję tak w razie czego. Ale mam nadzieję, że pójdzie gładko i jeszcze zostanie na mały obrusik czy  serwetke na środek stołu w kuchni. Albo może coś innego wymyślę.              
  Muszę przyznać, że koszt był większy niż się spodziewałam, bo zaplaciłam 55 funtów + wysyłka, kóra z kolei była śmiesznie tania (1,10 funta). No ale jak się chce mieć fajne nie powtarzalne łóżko, trzeba płacić :)  Zozwarzałam kupno nowego łóżka metalowego, malowanego na biało, w stylu vintage, ale jednak pozostałam przy "zrób to sam". Więcej radosci!

materiał vintage

materiał vintage


   Mam nadzieję też, że z czasem dorobię się maszyny do szycia. Marzenie! He a co potem? Bo jak narazie skaczę pomiedzy tymi wszystkimi technikami Hand Made'u i jak już jestem zadowolona z moich prac w jednej dziedzinie to moje plany/myśli uciekają w inną. Czyli tak jak pisałam w profilu "Interesują się wszystkim i niczym po trochu" :) Zastanawiam się tylko czy to dobrze... Może lepiej było by się skupić na jednej metodzie???

P.S Widok z okna z tyłu mojego domu. Irlandia zwykle jest pochmurna i deszczowa, ale potrafi być także piękna!

widok Irlandia Północna

widok Irlandia Północna


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz